Apie mus

APIE MUS

 

Juvelyrine.lt – tai internetinė juvelyrinių dirbinių parduotuvė, prekiaujanti gaminiais iš aukso. Siūlome įsigyti aukštos kokybės auksinių auskarų, grandinėlių, žiedų, pakabukų ir kitų gaminių. Prekes pristatysime greitai ir saugiai (visi siuntiniai drausti). Naršydami mūsų elektroninėje parduotuvėje, atkreipkite dėmesį į tai, kad nuotraukos, kuriose pavaizduoti papuošalai yra ne 3D maketai, o tikrų dirbinių nuotraukos. Siekiame jums pateikti tikrą, gyvą aukso dirbinių vaizdą tam, kad aiškiai matytumėte, ką įsigyjate, ir vėliau džiaugtumėtės pirkiniu.

Ypatingą dėmesį skiriame sužadėtuvių ir vestuviniams žiedams. Juos gamina daugiau nei 15-os metų patirtį turintis juvelyras, kurio specializacija – būtent vestuviniai žiedai. Net ir išrankiausių klientų norus pildančio juvelyro darbai išsiskiria aukšta kokybe. Siūlome gausybę vestuvinių žiedų modelių iš raudono, balto ir geltono aukso. Žiedus galime gaminti su cirkonio kristalais, pusbrangiais akmenimis arba su deimantais. Visi deimantai yra aukštos kokybės: įsigiję papuošalą su deimantu kartu gausite ir jo kokybę įrodantį sertifikatą, kurį išduoda Lietuvos prabavimo rūmai. Vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus juvelyras gamina specialiai JUMS, todėl jų gamyba su atsiuntimu užtrunka iki 20 darbų dienų.

Siekiame prisitaikyti prie savo klientų poreikių ir lūkesčių, todėl domimės naujausiomis aukso papuošalų tendencijomis, tiriame rinką ir pagal tai nuolat atnaujiname prekių asortimentą. Siūlome jums tik kokybiškus gaminius už tikrai gerą kainą, nuolat taikome nuolaidas. Tikimės, kad džiaugsitės apsipirkimu el. parduotuvėje juvelyrine.lt ir lauksime sugrįžtančių.

 

Mūsų draugai:

Lietuvos prabavimo rūmaiGIA