Kokybės garantija

Visi el. parduotuvėje juvelyrine.lt parduomai aukso dirbiniai yra aukštos kokybės ir prabuoti Lietuvos prabavimo rūmų. Dirbiniuose įspausta praba - kokybės garantas, įrodantis, kad gaminys atitinka  Lietuvos Respublikos Tauriųjų metalų ir brangakmenių valstybės priežiūros įstatymo nustatytas prabas.

Visi dirbiniai su deimantais turi sertifikatus, kuriuos įvertinę brangakmenio kokybę išduoda Lietuvos prabavimo rūmai. Užsisakę gaminį su deimantais, kartu gausite ir sertifikatus (kiekvienam deimantui po atskirą kokybę įrodantį sertifikatą).

Internetinė parduotuvė juvelyrine.lt siekia, kad Jūs būtumėt patenkinti kiekvienu pirkiniu 100 procentų.  Todėl atsakome už gaminių kokybę ir garantuojame, kad jeigu gausite netinkamos kokybės gaminį, jį pakeisime nauju arba sutaisysime. Ir tai atliksime per kuo trumpesnį laiką.

Jeigu gavę prekę pastebėjote, kad ji subraižyta, sulūžusi ar kitaip pažeista:

  • Parašykite mums adresu info@juvelyrine.lt ir apibūdinkite pažeidimą, taip pat prisekite pažeistos prekės nuotrauką.
  • Atsiųsime Jums prekės grąžinimo-keitimo anketą, ją užpildę atsiųsite mums atgal.
  • Prekę supakuosite ir išsiųsite mums (per kurjerių tarnybą ar paštomatą).
  • Gavę prekę ją pakeisime kita arba sutaisysime. Tokia prekė įgyja pirmumo teisę ir jos keitimo ar taisymo darbai atliekami kuo skubiau.
  • Atsiųsime Jums naują prekę.

Atminkite, kad dėvėtos, Jūsų pačių netyčia pažeistos ar prekės be originalių etikečių ar sertifikatų (jeigu turi) nekeičiamos.

 Lietuvos prabavimo rūmai