Sužadėtuvių žiedai

1
2

Galvojate apie santuoką? Tokiu atveju beliks tik tinkamai pasiruošti. Įvertinkite, kad daug laiko atims pasiruošimas sužadėtuvėms. Gera žinia ta, kad nors pasiruošimas yra palyginti ilgas bei sudėtingas procesas, jį galima suskirstyti į daug mažų etapų bei sėkmingai įveikus vieną, pereiti prie kito. Maža to, nesunku pastebėti ir tai, kad pasiruošimas sužadėtuvėms yra neatsiejamas ir nuo tam tikrų atributų. Vienas iš jų – sužadėtuvių žiedai. Pateikiame visą puokštę naudingų patarimų, kuriais pasinaudojus, rasti tinkamiausius papuošalus bus gerokai lengviau.

Sužadėtuvių žiedai su deimantu

Ypač populiaru dovanoti sužadėtuvių žiedą su deimantu. Ir Jūs esate vienas iš tų, kuris planuoja savo mylimajai padovanoti sužadėtuvių žiedą būtent su šiuo brangakmeniu? Tokiu atveju belieka tik priminti, kad pati geriausia kompanija šiam brangakmeniui yra auksas.

Žiedo akutės dydis

Sužadėtuvių žiedo akutės dydis drąsiai gali būti vadinamas klausimu, kuris vertas aistrų: labai dažnai svarstoma, kokio dydžio ji iš tiesų turėtų būti. Ir nors galima išgirsti pačių įvairiausių nuomonių – vieni teigia, kad pastaroji turėtų būti įspūdingo dydžio, antri – tvirtina priešingai – kuo mažesnė akutė, tuo geriau, labiausiai kliautis reikėtų savo išrinktosios įsitikinimais. Vis dėlto, yra keletas argumentų, dėl kurių galima tvirtinti, kad sužadėtuvių žiedas su maža vestuvių akute yra geresnis pasirinkimas – toks žiedas nekliudys pirštinių, plaukų, pėdkelnių. Svarbų vaidmenį suvadina ir įstaiga, kurioje dirbama – jei darbas ypač reikalauja konkretumo bei oficialumo, tokiu atveju kur kas geriau atrodys žiedas su mažesne akute.

Sužadėtuvių žiedo dydis

Belieka tik spėlioti, kas dėlto kaltas – netinkami įpročiai ar pašėlęs ir ne visada sveikas gyvenimo būdas, tačiau pastaruoju metu vis daugėja alergiškų žmonių. Akcentuotina tai, jog alergija gali būti įvairios – pradedant alergija maisto produktams ir užbaigiant alergija kosmetikos Reikia pabrėžti, jog yra nemažai žmonių, kurie alergiški ir metalui. Į šią detalę ypač svarbu atsižvelgti tuo atveju, jei ruošiatės pirkti sužadėtuvių žiedą. Šis  papuošalai jus lydės visą gyvenimą, todėl labai svarbu pasirinkti tokį papuošalą, kuris būtų pagamintas iš metalo, kuriam  jūsų išrinktoji nėra alergiška. Sužadėtuvių žiedo dydis yra tas dalykas, dėl kurio, šį papuošalą norintiems įsigyti asmenims neretai kyla įvairių sunkumų. Savaime suprantama, bene pati opiausia problema – kaip parinkti tinkamo dydžio žiedą.  Galima tik pasidžiaugti, kad yra įdomių ir netgi šmaikščių išeičių iš šios situacijos: galite slapčiomis nugvelbti mylimosios žiedą ir juo nešini skubėti į juvelyriškos saloną arba siūlu išmatuoti papuošalo dydį.

Biudžetai žiedui

Ne ką mažiau diskusijų nei žiedo akutės dydis ar abejonių nei paties papuošalo dydis, turėtų sukelti ir biudžeto, kuris bus skirtas šiam papuošalui, dydis. Nerašyta taisyklė skelbia, kad stipriosios lyties atstovai šiam pirkiniui turėtų skirti bent 3 savo atlyginimų uždarbį. Vis dėlto, yra ir kita medalio pusė – juk svarbiausia ne kažkieno sugalvotos taisyklės, o nuoširdūs jausmai...