Vestuviniai žiedai

1
2

Tikrai nesuklysime pasakę, jog vestuvių žiedai yra tie papuošalai, kuriems išleidžiamos nemenkos sumos pinigų. O kaip gi kitaip  - juk būtent šie papuošalai daugeliui žmonių turi ypatingą reikšmę ir  bus nešiojami visą likusį gyvenimą. , Dėl šios priežasties pasirinkimo procesas yra vykdomas atsakingai bei preciziškai. Maža to, neretai praeina ir nemažai laiko, kol yra randami tinkamiausi papuošalai. Na, o kad išsirinkti iš įspūdingos pasiūlos būtų lengviau, atkreipkite dėmesį  į šiuos patarimus.

Dekoro elementai

Atsižvelgiant į tai, jog vestuviniai žiedai dažniausiai yra nešiojami visą likusį gyvenimą, paprastai daugelis nesirenka įmantriai papuoštų šios paskirties žiedų, kadangi dekoro elementai ilgainiui nusidėviar būna kitaip pažeisti.  Maža to,  jie gali kliudyti aprangos detales ar drabužius. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, jog negalite rinktis dekoruotų vestuvinių žiedų – vestuvinis  žiedas su nedideliu deimantu ar kristalu, yra tikrai puikus pasirinkimas: suteikia žiedui puošnumo, greitai nepraranda puikios savo pirminės išvaizdos, atrodo ypač dekoratyviai.

Plotis

Sprendžiant klausimą, kokį vestuvinį žiedą verta pasirinkti, dėmesį reikia atkreipti ne tik į jo dekoro elementus, bet ir plotį. Koks turėtų būti šio žiedo plotis? Belieka tik pridurti, kad tai - labai individualus klausimas, tad būtina atsižvelgti į konkrečią situaciją

Verta atkreipti dėmesį ir į Jūsų pirštų ilgį bei plotį. Smulkiems ir trumpesniems pirštams geriausiai tiks plonesni žiedai, tuo tarpų ilgesnių ir masyvesnių pirštų savininkėms ant piršto geriau dera storesnis žiedas.

Norėdamos dar didesnio patogumo nešiojant žiedus, beveik visos jaunavedžių poros renkasi juos su komforto zona. Dėl specialaus apdirbimo jis patogiau priglunda prie piršto, žiedą maloniau nešioti ir net nespaudžia, jei pirštas šiek tiek patinsta.

Asmeninis stilius

Kiekvienas žmogus turi ir savo asmeninį stilių – vieni geriausiai jaučiasi rengdamiesi sportiškai, antri – mėgsta elegancija dvelkiančią klasiką, tuo tarpu treti stengiasi atrodyti kuo originaliau. Reikia pabrėžti, kad būtent asmeninis stilius ir yra dar vienas veiksnys, į kurį taip pat  verta atsižvelgti renkantis vestuvių žiedą: jei mėgstate originalumą, atkreipkite dėmesį į modernaus stiliaus vestuvinius žiedus, jei esate elegancijos gerbėjai, tikėtina, kad tinkamiausius vestuvinius žiedus rasite tarp klasikinio stiliaus žiedų.

Dydis

Nežinote, kokio dydžio vestuvinis žiedas jums yra reikalingas? Ne bėda – egzistuoja net trys puikūs būdai, kaip sužinoti, kokio dydžio žiedas jums yra reikalingas: galite pasinaudoti specialiu matuokliu (tokius prietaisus galite rasti kone kiekviename juvelyrikos salone), galite išmatuoti jau nešiojamo žiedo skersmenį arba  pasinaudoti siūlu bei sužinoti, kokio dydžio žiedas jums yra reikalingas. Tiesa, būtina pabrėžti, kad matuoti piršto storio nereikėtų ryte arba iš karto po treniruotės – tuo metu pirštų apimtis bus šiek tiek didesnė nei įprastai. Daugiau patarimų, kaip pasirinkti tinkamą žiedo dydį, galite rasti mūsų parengtame straipsnyje „Kaip pamatuoti žiedo dydį?“.

Sužadėtuvių bei vestuvių žiedo derinys

Renkantis vestuvinius žiedus, labai svarbu nepamiršti atsižvelgti ir į dar vieną elementą. Tai – sužadėtuvių žiedas. Belieka tik pridurti, kad paprastai didžioji dalis moterų po vestuvių nešioja ir sužadėtuvių, ir vestuvių  žiedus, todėl šie du papuošalai turi derėti vienas prie kito. Galima tik pasidžiaugti, jog į šią aplinkybę žiedų gamintojai taip pat nepamiršta atsižvelgti, todėl  vis dažniau galime rasti vestuvinių žiedų, kurie puikiai dera prie  sužadėtuvių.

Vestuvių šventė bei medaus mėnuo netruks praeiti, tačiau vestuviniai žiedai jus lydės kiekvieną dieną, primindami santuokos svarbą.  Būtent todėl belieka tik nepagailėti laiko renkantis vestuvinius žeidus – išsirinkite labiausiai tinkančius.